Witam wszystkich Państwa, którzy bardziej lub mniej świadomie weszli do mojego sklepu. Sprzedaję w nim głównie używane książki lecz znaleźć tu będzie można także i inne rzeczy. Część uzyskanych pieniędzy przeznaczone jest na "Fundację ProMemoria" zajmującą się między innymi odnową zabytków.

Życzę udanych i owocnych zakupów.

Wszystkie podane ceny są do negocjacji.

UWAGA!

Z powodu wyjazdu towar będę mógł przesłać po 30 października 2010.

 

Liczba produktów w sklepie: 201

Strona 1 z 23:123Następna >
MNISI W SZAFRANOWYCH SZATACH-B.Szczygieł

MNISI W SZAFRANOWYCH SZATACH-B.Szczyg ieł

Książka wydana w 1983 roku przez wydawnictwo KAW, miękka okładka, 170 stron, format 14,5X19,5 cm, stan dobry.

Cena: 10,00 zł

WięcejDo koszyka

POPIÓŁ I DIAMENT-J.Andrzejewski

POPIÓŁ I DIAMENT-J.Andrze jewski

Książka wydana w 1967 roku przez wydawnictwo PAŃSTWOWY INSTYTUT WYDAWNICZY, twarda okładka, 354 strony, format 11x18 cm, stan książki bardzo dobry, podniszczona obwoluta.

Cena: 10,00 zł

WięcejDo koszyka

WIĘŹNIOWIE SKALNEGO GRODU-St.Pagaczewski

WIĘŹNIOWIE SKALNEGO GRODU-St.Pagacze wski

Książka wydana w 1986 roku przez WYDAWNICTWO LITERACKIE, miękka okładka, 124 strony, format 12,5x19,5 cm, stan bardzo dobry, przybrudzona okładka.

Cena: 7,00 zł

WięcejDo koszyka

ANTYGONA - Sofokles

ANTYGONA - Sofokles

Książka wydana w 1967 roku przez wydawnictwo OSSOLINEUM, miękka okładka, 108 stron, format 14,5x20,5 cm, stan dobry.

Cena: 4,00 zł

WięcejDo koszyka

MEDALIONY - Z. Nałkowska

MEDALIONY - Z. Nałkowska

Książka wydana w 1972 roku przez wydawnictwo CZYTELNIK, miękka okładka, 70 stron, format 11x18 cm, stan dobry.

Cena: 3,00 zł

WięcejDo koszyka

IKAR - J. Iwaszkiewicz

IKAR - J. Iwaszkiewicz

Książka wydana w 1972 roku przez wydawnictwo CZYTELNIK, miękka okładka, 24 strony, format 11x18 cm, stan dobry.

Cena: 3,00 zł

WięcejDo koszyka

KONRAD WALLENROD - A. Mickiewicz

KONRAD WALLENROD - A. Mickiewicz

Książka wydana w 1970 roku przez wydawnictwo CZYTELNIK, miękka okładka, 110 stron, format 11x18 cm, stan bardzo dobry.

Cena: 4,00 zł

WięcejDo koszyka

UTWORY WYBRANE - S. Żeromski t.V

UTWORY WYBRANE - S. Żeromski t.V

Książka wydana w 1973 roku przez wydawnictwo CZYTELNIK, miękka okładka, 310 stron, format 14,5x20,5 cm, stan dobry (uszkodzona góra obwoluty, widoczne na zdjęciu).

Cena: 7,00 zł

WięcejDo koszyka

UTWORY WYBRANE - S. Żeromski t. IV

UTWORY WYBRANE - S. Żeromski t. IV

Książka wydana w 1973 roku przez wydawnictwo CZYTELNIK, miękka okładka, 546 stron, format 14,5x20,5 cm, stan dobry (niewielkie uszkodzenia góry obwoluty).

Cena: 7,00 zł

WięcejDo koszyka

Strona 1 z 23:123Następna >